Caută
Close this search box.

Angajam specialist Marketing Online

specialist marketing online

Extreme Training angajează Specialist Marketing Online. Vezi mai jos atribuțiile pentru acest job, împreună cu celelalte detalii, apoi trimite-ne aplicația ta.

Atribuții principale:

  • redactare emailuri
  • crearea campanii de email marketing
  • creare campanii de promovare online (facebook ADS & Google ads)
  • redactarea conținut optimizat SEO
  • optimizare SEO pentru continut existent
  • crearea și optimizare landing pageuri
  • modificări Landing Pageuri
  • activitate în social media
  • realizare grafică (basic)

Programul de lucru

  • 9.00 – 18.00 (L-V)

Salariu

  • Se negociază în funcție de expertiză.

Precizări importante

  • experiența vastă nu este obligatorie, însă este un avantaj.
  • această poziție este valabilă numai intern (nu ne dorim externalizarea sau remote)
  • Scrisoarea de intenție și CV-ul se vor trimite la adresa de email marketing@traininguri.ro cu rugamaintea de a preciza in subiectul emailului: aplicație pentru poziția de Specialist Marketing Online

Îți mulțumim și așteptăm cu drag să faci parte din echipa Extreme Training.

6 ebookuri extreme training

Descarcă gratuit 6 ebookuri in format PDF

Unde îți trimitem ebookurile?

Ce e-bookuri primesti?

Vezi informații confidentialitate prin click aici!

Vezi termeni și Condiții utilizare website Extreme Training prin click aici!